Štvrtok 15. september 2016, Brezno
I. liga starší žiaci - stred, 13. kolo

ŽP Šport Podbrezová U-15 - FK Dukla Banská Bystrica 2 : 1 (1 : 0)
Góly : Čižmárik, Gajan - Laurinc

ŽP Šport U-15 :
Sokol - Ludha, Geschwandtner, Daxner (36´ Štefánek), Gajan, Raffay, Kafrík (68´ Nosáľ), Brozman, Michelčík (70´ Kováčik), Morong, Čižmárik (70´ Demeter)

Komentár k zápasu U-15 :
V predohrávanom zápase 23. kola sme sa stretli opäť s Duklou v derby zápase podobne, ako v sobotu, tentoraz v odvete na domácom ihrisku. Podarilo sa nám znovu o gól zvíťaziť, hoci sme už nedokázali nadviazať na dobrý výkon zo soboty. Vyšiel nám úvod zápasu, už v 3. minúte sme po centri Daxnera a dorážke Čižmárika išli do vedenia 1:0. Hostia boli veľmi motivovaní, chceli nám vrátiť prehru zo soboty, my sme chceli tiež pokračovať na víťaznej vlne a tak stretnutie malo náboj, emócie až do konca zápasu. Nasadenie a bojovnosť nám nechýbali, no trocha nám absentovala herná stránka a tak súper mal optickú prevahu na lopte v strede poľa ale vyloženú šancu sme si mu vypracovať nedovolili. Gól sme inkasovali v 52. minúte, keď sme zle zareagovali na nakrátko zahraný rohový kop a Laurinc vyrovnal na 1:1. Snažili sme sa však streliť víťazný gól a ten prišiel v 66. minúte. Brozman po sóle vnikol do šestnástky, kde bol faulovaný. Pokutový kop Gajan bezpečne premenil a strhol víťazstvo na našu stranu.

Marcel Turňa, tréner


ŽP Šport Podbrezová U-14 - FK Dukla Banská Bystrica 2 : 2 (1 : 2)
Góly : Švantner, Lupták - Búš, Martin

ŽP Šport U-14 :
Martinec - Krnáč (67´ Šimkovič), Liskay, Sitarčík, Kochan (36´ Turňa), Ridzoň, Bizub (36´ Vlček), Lupták, Oravec, Kvietok, Švantner (48´ Vredíková)