Sobota 06. október 2012, Bardejov
II.liga, 12. kolo

Partizán Bardejov - ŽP Šport Podbrezová 2 : 2 (1 : 1)


Góly : 23´ Seman (11 m), 90´ Kuhajdík - 33´ Tubonemi, 81´ Greško (11 m)
Rozhodovali : Ježík - Roszbeck, Dobrovský
ŽK : Kundra, Andraščík - Gábriš, Harvilko, Pančík, Vaščák
Divákov : 1342.

SITA :
Prvý gól zápasu padol z nariadeného pokutového kopu za faul brankára Gábriša na domáceho Bereckého, ktorý si pri tom nešťastne zlomil ruku. Penaltu premenil Seman. Bardejov sa dostal po vedúcom góle z 23. min do útlmu, čo onedlho využili hostia z Podbrezovej, v 33. min vyrovnal striedajúci Tubonemi. Bardejovčania v druhom polčase ohrozili ďalekonosnými pokusmi Kuhajdíka a Lukáša Zápotoku bránku Podbrezovej. V 80. min v skrumáži pred domácim gólmanom Čikošom-Pavličkom videl rozhodca ruku Andraščíka a odpískal pokutový kop, ktorý Greško premenil. V úplnom závere si na pravej strane ihriska pristavil loptu Kuhajdík a asi z 20 metrov zaskočil brankára hostí a vymietol pravý roh jeho brány.


Partizán Bardejov: Čikoš-Pavličko - Palša, Grohoľ, Seman, Kundra, Kica, De Azavedo, Cuprišin, Andraščík, Zapotoka, Berecký

ŽP Šport Podbrezová: Gábriš - Snitka, Minčič, Nosko, Greško - Pančík (66´ Cmarko), Kochan, Kupčík, Havrilko (78´ Morháč)- Čekovský (13´ Tubonemi), Vaščák

Hlasy trénerov :

Rastislav Kica (Bardejov) : "Privítali sme kvalitné mužstvo Podbrezovej, ktoré nie je na špici náhodou. Výsledok 2 : 2 je spravodlivý, aj keď verdikty rozhodcu mi v niektorých prípadoch pripadali čudné...Ďakujem chlapcom, že sa v závere zomkli a vyrovnali."

Jaroslav Kentoš (Podbrezová) : "V prvom polčase sme mali problémy s organizáciou hry. S našim výkonom som nebol spokojný, Bardejov bol lepší. V druhej časti sme sa zlepšili, vyrovnali hru v poli, mali sme na dosah víťazstvo. Súťaž je dlhá, ideme ďalej."

VIDEO zo zápasu :